نتایج جستجو برای عبارت :

سریال تلویزیونی ترور خاموش

رهبر انقلاب در خطبه‌های #نمازجمعه27دی: در این منطقه تا قبل از این حادثه اینجور کارها، مخصوص رژیم صهیونیستی بود که افراد را ترور کند. رهبر حماس را ترور کردند و گفتند که ما ترور کردیم. رهبر جهاد را ترور کردند و گفتند ما ترور کردیم. ترور میکردند و میگفتند ما کردیم. آمریکاییها آدم خیلی کشتند، در عراق در افغانستان در جاهای دیگر هر چه توانستند آدم کشتند منتها اعتراف نمیکردند که ترور کردیم. اینجا اعتراف کردند که ترور کردیم. رئیس جمهور آمریکا به زبا
دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی ترور خاموش
Download New Music Reza Yazdani Terore Khamoosh
دانلود اهنگ ترور خاموش از رضا یزدانی با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود آهنگ غمگین هر کسی تاریخو خونده باشه
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی ترور خاموش
Download New Music Reza Yazdani Terore Khamoosh
دانلود اهنگ ترور خاموش از رضا یزدانی با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود آهنگ غمگین هر کسی تاریخو خونده باشه
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
دامگه بودی و شیطان افتاددر دل آتش دامی که نهادترورت شد سند رسوائیدشمنی رذل به آن فرمان دادالمهندس چو برادر یکرنگجان خود بر سر پیمان بنهادشد عوض صحنه ی عالم سردارخونتان تفرقه را داد به باددر بیان هنر ملّت هااز ترامپ است ترور در هر یادهر کجا بحث ترور گردد بازتو شهیدش شده هستی چو نمادخون تو ماشه ی رویاروئیانتقام است چو حق نی بیدادشده امضا سند حق خواهیشر به نابودی خود فرمان دادخون تو بذر رفاقت افشاندبین ایران و عراقی آزادتو شهید همه ی ملّتهاض
‌⭕️اعتراف رسانه های غربی و صهیونیستی به نقش موساد در شهادت تهرانی مقدم 
سال ۱۳۹۰شاهد ترور دو نفر از دانشمندان هسته ای بودیم. یکم مرداد ۱۳۹۰ داریوش رضایی نژادو در ۲۱ دیماه همین سال مصطفی احمدی روشن و همراهش قشقایی ترور و به شهادت می رسند. عوامل ترور هرگز مشخص نشدند وبرخی افراد که در مستندکلوپ ترور به عنوان عوامل ترور معرفی شدند، 
ادامه مطلب
ترور عبد الرضا شهلایی
ماجرای ترور عبدالرضا شهلایی  چیست آیا این ماجرا صحت هم دارد؟

خب دوستان همانطوری که می دانید شهادت سردار نامدار ایرانی یک خبر شکه کندده ای برای هر ایرانی با وجدانی بود و تقریبا تک تک ایرانی ها بعد از شنیدن خبر ترور ناراحت شدند.

در زیر جزئیاتی بیشتری از این دسته از ترورها می خوانیم

ادامه مطلب
دامگه بودی و شیطان افتاد
در دل آتش دامی که نهاد
ترورت شد سند رسوائی
دشمنی رذل به آن فرمان داد
المهندس چو برادر یکرنگ
جان خود بر سر پیمان بنهاد
شد عوض صحنه ی عالم سردار
خونتان تفرقه را داد به باد
در بیان هنر ملّت ها
از ترامپ است ترور در هر یاد
هر کجا بحث ترور گردد باز
تو شهیدش شده هستی چو نماد
خون تو ماشه ی رویاروئی
انتقام است چو حق نی بیداد
شده امضا سند حق خواهی
شر به نابودی خود فرمان داد
خون تو بذر رفاقت افشاند
بین ایران و عراقی آزاد
تو شهید همه
مدت زمانی بود که هر از چند گاهی با خبر ترور نخبگان کشور شوک بزرگی میهنمان را فرا میگرفت... یک روز صبح اخبار روز کشور خبر از حادثه ی هولناکی می داد... ترور یکی دیگر از نخبگان کشور... ولی اینبار داستان برای استان من فرق داشت... 
ادامه مطلب
پست حذف شده توسط اینستاگرام
به این عکس ها خیره شو ...
حضور فرمانده کل قوا در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام. ۹۷/۴/۹ 
شهید حسن تهرانی مقدم پدر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
شهید فتحی شقاقی بنیان گذار جهاد اسلامی فلسطین (ترور توسط اسرائیل)
شهید سید عباس موسوی بنیان گذار حزب الله لبنان (ترور توسط اسرائیل)
شهید احمد یاسین بنیان گذار جنبش مقاومت اسلامی غزه (ترور توسط اسرائیل)
شهید عماد مغنیه فرمانده ارشد حزب الله (ترور تو
بسم الله الرحمن الرحیم

اگر یادتان باشد چندی پیش آمریکا بیان کرد که اسرائیل میخواسته قاسم سلیمانی را ترور کند ولی مانع این کار شده است و پس از گذشت چند ماه می بینیم که خود آمریکا سلیمانی را ترور میکند.
اگر این گفته درست باشد پس به چه دلیل آمریکا به بهانه کشته شدن سربازان آمریکایی [ که در آن موقع قطعاً بسیاری شان کشته شده بودند ] جلوی ترور سلیمانی را گرفت ؟ پس ترور وی هیچ ربطی به سربازان آمریکایی ندارد و دو احتمال برای آن میتوان تصور کرد :
الف :
بهترین کلمه ای که به ذهنم رسید این بود:
terrorize کردن.
اینجور ادمها،
همونا که تو پست قبلی گفتم
شما رو خاموشا ترور میکنن

یعنی یا باید توی گنگ اونها باشین
و لی لی به لالاشون بذارین و برای شما مبصری کنن

و هرچی میگن بگین چشم

یا شما رو از بین میبرن

چه سکوت کنین
چه اعتراض
چه انتقاد
چه هرچی

راهش اینه که کلاااااااااااااااااا ایگنور کنین اینها رو

یعنی نه درباره شون حرف بزنین
نه باهاشون حرف بزنین
نه هیچی.
هیچی.

هم ونه ای من، همون که اقای مسن بود و
نقد مستند «ترور سرچشمه» اثر محمدحسین مهدویان؛
مستند "ترور سرچشمه" به کارگردانی محمدحسین مهدویان بازخوانی مهمی از حادثه ترور شهیدبهشتی و شخصیت‌های برجسته حزب جمهوری اسلامی است که زمینه‌ها و حواشی آن با تصاویر آرشیوی مربوط به حادثه انفجار شروع می‌شود.
وقتی سال ۹۴ و در جشنواره سی‌وچهارم فجر از فیلم اولش با نام «ایستاده در غبار» رونمایی شد، سبک منحصربفرد و روایت دلنشین فیلم، عموم صاحبنظران را نسبت به ظهور یک استعداد ویژه در سینمای ایران خ
بسمه تعالی

حمله اتمی آمریکا به ژاپن بعد از «ترور بی‌جواب»

ژاپن ٢ سال بعد از «ترور بی جواب» فرمانده نظامی خود توسط ایالات متحده، مورد حمله اتمی آمریکا قرار گرفت که در جریان آن بیش از ٢٢٠ هزار نفر کشته شدند.

به گزارش مشرق، «دریاسالار یاماموتو» یکی از مشهورترین فرماندهان تاریخ نظامی ژاپن است. او مغز متفکر نیروی دریایی ژاپن در طول جنگ دوم جهانی بود که سرنوشت او این روزها در شبکه های اجتماعی بازخوانی می شود.
بیشتر بخوانید:
ابلاغ «انتقام سخت»
خاموش کننده دستی به وسیله ای گفته می شود که برای مبارزه با آتش سوزی طراحی و ساخته شده است و با حداکثر ۱۴ کیلوگرم یا ۱۴ لیتر ظرفیت مواد خاموش کن، یک نفر به راحتی قادر به حمل و استفاده از آن باشد. انواع بزرگتر این وسایل به روی چرخ - ارابه یا خودرو قرار داده می شود و یا به طور ثابت در اماکن نصب می گردد. خاموش کننده های دستی برای استفاده در شرایط اضطراری با این هدف که بتوانند در مراحل اولیه شروع آتش سوزی از گسترش آن جلوگیری و آتش را خاموش نماید ساخته

از آنجایی که ترور یک مقام بلندمرتبه‌ی نظامی یک کشور در کشوری ثالث، در تاریخ به این شکل تقریباً بی‌سابقه بوده. ترور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نقطه‌ی عطفی در عرصه‌ی حقوق بین‌الملل می‌تواند تلقی شود. ابتدا می‌بایست پرسش‌هایی در رابطه با قوانین و حقوق مخاصمات یا همان jus in bello (۱)  مطرح کرد و ارزیابی دقیق حقوقی در مورد قانون‌مند بودن حمله به کشور دیگری کرد. منشور سازمان ملل به وضوح در این مورد شفاف است و صراحتاً اعلام دارد که تعرض غیر مشر
فرمانده کل سپاه با اشاره به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی‌ها خطاب به آنان هشدار داد: کسانی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند اگر زنده بمانند قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه در گفت و گویی در واکنش به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی ها با بیان اینکه  آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده اند، اگر زنده بمانند قطعا از ا
2635 - «مسعود بهنود» روزنامه‌نگار دوران رژیم پهلوی و از عناصر اصلی شبکه BBC‌فارسی در سالهای اخیر، در این شبکه ممنوع‌التصویر شد و به رادیوی بی‌بی‌سی تبعید گردید.این تبعید پس از آن رخ داد که پس از ترور ناجوانمردانه سردار شهید سلیمانی، بهنود در برنامه خود فقط از واژه «ترور» استفاده کرد و تلویحاً تشییع باشکوه سردار سلیمانی بزرگ دانست و چاره ای جز تحسین ملت ایران نداشت.
دانلود فایل اصلی
دشمن دنبال #انحصار_علمی است و برای همین دانشمندانمان را ترور می‌کنند
رهبر انقلاب در دیدار نخبگان علمی:
️ باید یک تعامل دوجانبه بین نخبگان و نظام مدیریتی وجود داشته باشد.
️ دستگاه حکومتی باید به نخبگان خدمات دهد و نگذارد که نخبه از نقش‌آفرینی عقب بماند؛ که اگر نخبه‌ی ما از نقش‌آفرینی عقب ماند، کشور پیشرفت نمی‌کند.
️ امروز ثابت شده که هیچ‌چیز مانند نیروی انسانی در #پیشرفت کشور تأثیر ندارد. #منابع_انسانی یک گنجینه و #ثروت_عظیم هستند که دش
تحلیل المانیتور از احتمال جنگ بین ایران و آمریکا؛
آرامش قبل از طوفان در خلیج فارس؟
کمتر از سه هفته پس از ترور ژنرال قاسم سلیمانی توسط آمریکایی‌ها و سپس حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکا در عراق که به تلافی این ترور صورت گرفت به نظر می‌رسد تب جنگ در خلیج فارس فعلا فروکش کرده است. این احساسی بود که من بعد از بازدید از عربستان و امارات متحده عربی در ماه جاری داشتم.
https://www.entekhab.ir/
ادامه مطلب
هایبرنت (Hibernate) یا خواب زمستانی یکی از انواع حالت‌های خاموش کردن سیستم است که اجازه حفظ پرونده‌ها، برنامه‌ها و داده‌هایی که بر روی حافظه RAM قرار دارد را پس از خاموش کردن سیستم، به کاربر می‌دهد.
هایبرنت (Hibernate) چیست؟هایبرنت (Hibernation)، خواب زمستانی یا Suspend to disk (تعلیق بر روی دیسک) یکی از انواع حالت‌های خاموش کردن سیستم است که عملکرد آن بسیار شبیه به حالت Sleep می‌باشد. در حالت هایبرنت، تمامی پرونده‌ها و برنامه‌های باز شده‌ای که قبل از خاموش کرد
فردوسی را ترور می کند به شاهنامه نارنجک می بندد تا منفجر شود ولی نمی فهمد چرا همچنان مادران ایرانی شب که می شود  آرش کمان گیر و رستم دستان را برای کودکانشان می خوانند.حافظ را می کشد و دیوانش را به درختی می ببندد به او شلیک می کند ولی نمی فهمد چرا همچنان شب یلدا که می رسد ، خانواده ها دور هم جمع می شوند و فال حافظ می گیرند.تخت جمشید را به آتش می کشد و سردیس های آن را اعدام می کند ولی نمی فهمد چرا همچنان عشق به تاریخ باستان این سرزمین از دل این مردم
خدمات فنی مهندسی گیل سرما
نمایندگی مجاز کولرهای گازی گری در رشت
بمدیریت مهندس صفری نژاد
09111376298
خاموش شدن کولر گازی گری gree می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. یکی از این موارد مشکلات برق کشی و سیم کشی ساختمان و یا کولر است. از نبود اتصالی ها و فیوزهای سوخته در سیستم کولر خود و کل ساختمان مطمئن شوید. تنظیمات ترموستات یکی دیگر از دلایل این مشکل است. برخی از ترموستات ها بصورت خودکار روشن و خاموش می شوند و گاهی در صورتی که دما را بر روی اعداد خیلی ب
در این نوع خاموش کننده تعداد زیادی از عیوب دستگاهای سودا اسید برطرف گردیده است .
بیشترین ظرفیت آن دو گالنی و مشخصات فنی آن عینة مشابه خاموش کننده سودا اسید می باشد.
حداقل مدت تخلیه آن ۶۰ ثانیه است .
در شرایط عادی و شارژ کامل آن ۹۵٪ ( درصد ) خاموش کننده باید تخلیه گردد.
برای تامین فشار مورد نیاز در این خاموش کننده از گاز CO2 تحت فشار که در یک سیلندر کوچک ذخیره شده و در داخل بدنه قرار می گیرد استفاده می شود.
مقدار گاز این کارتریجها ( حدودأ ۵۷-۵۵ گرم ) گ
2495 - «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا و از حامیان تحریم ایران، پس از آنکه چند روز پیش از اطاعت و پیروی نکردن مردم ایران از گروه‌های اپوزیسیون ابراز ناامیدی و عصبانیت کرد، مانند اسلافش در گروهک تروریستی منافقین خواستار ترور روحانیون و علمای دینی شد و ادعا کرد: “تمام کشورهایی که به توسعه، آزادی و دموکراسی رسیدند از مرحله آخوندکشی عبور کرده‌اند!!!”لینک کوتاه منبع: yon.ir/mzdr125
دانلود فایل اصلی
به نام خدای مهدی عج

امام خمینی:با ریختن خون عزیزان ما، تأیید شد انقلاب ما. این انقلاب باید زنده بماند، این نهضت باید زنده بماند، و زنده ماندنش به این خونریزیهاست. بریزید خونها را؛ زندگی ما دوام پیدا می‌کند. بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود. ما از مرگ نمی‌ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید. دلیل عجز شماست که در سیاهی شب، متفکران ما را می‌کشید. برای اینکه منطق ندارید. اگر منطق داشتید که صحبت می‌کردید؛ مباحثه می‌کردید. لکن منطق ندارید
زمان هایی وجود دارد که یک کاربر می خواهد تاریخ شروع و خاموش شدن های کامپیوتر را بداند. اغلب، مدیران سیستم برای عیب یابی لازم است در مورد تاریخچه بدانند. اگر چند کاربر از یک رایانه استفاده می کنند، ممکن است یک معیار امنیتی مناسب برای بررسی زمان راه اندازی و خاموش شدن کامپیوتر باشد … آموزش بررسی لاگ روشن و خاموش کردن ویندوز سرور
منبع : وبلاگ ایران سرور
دانلود رایگان سریال تلویزیونی ترور خاموش با کیفیت عالی HDTV
سریال ایرانی ترور خاموش به کارگردانی احمد معظمی
قسمت اول اضافه شد

کارگردان: احمد معظمی | ژانر: اجتماعی، جنایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: تابستان 1398
تعداد قسمت ها: 30 (فصل اول) | مدت زمان هر قسمت: 50 دقیقه | کیفیت: 576p
حجم: 250 مگابایت | پخش از شبکه یک | تهیه کننده: ابوالفضل صفری
خلاصه داستان:موضوع این سریال که بر اساس واقعیت ساخته شده درباره امنیت نرم است و بر اساس یکی از پرونده‌های حساس چند
به افسوس نگاه مرغ و خروسهای باغچه مادربزرگ فکر می کنم، وقتی به کبوتران آسمان خیره می شدند..همیشه دلم به حال نگاهشان می سوخت،اما چنین روزهایی قشنگ می شود فهمیدشان!چگونه اش را نمی دانم اما این بار باید شهادت سردار سلیمانی را نظاره کنیم.
ما کجای زمین داریم نوک میزنیم و آنها تا کجای آسمان پر می کشند..
پ.ن: کم کاری ما در شناساندن داعش و آمریکا در این ترور نقش دارد. نقش دارد که پنتاگون می گوید ترامپ دستور این حمله را داده چون قصد ترور مقامات آمریکای
دلم برا خواننده خاموش بودن تنگ شده؛ دلم می خواد یه وب تازه بخونم بدون اینکه بخوام کامنتی بذارم و حرفی بزنم؛ بخونم و بخونم و بخونم...
یه سلامی هم بکنم به خواننده های خاموشم :) درسته من تا حدی درکتون می کنم ولی نمی خواید روشن بشید آیا؟!
فرمانده کل سپاه با اشاره به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی‌ها خطاب به آنان هشدار داد: کسانی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند اگر زنده بمانند قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه در گفت و گویی در واکنش به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی ها با بیان اینکه  آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده اند، اگر زنده بمانند قطعا از ا
گفتم از آتش عشقت ، که مرا سوزاندهکان منی برده و خاکستر آن جا ماندهگفتم از نور دو چشمت که به راهم اوردمطلع شعر مرا ، بیت تو زیبا کردهگفتم از ساغر ساقی ، که به جانم میریختمستی ی هر شب ما ، ذکر تو بر پا کردهگفتم از حال خوشم ، شور سماعی خاموشپر شدن از خود و هر چیز که او پر کرده
به نام "او"

آمدم خودم را قربانی کنم که جبران کنم...

که نگذارم کسی کاری که من کرده ام را بکند...

خودم را تندیسی کرده ام از عبرت... که دیگران شبیه من نشوند...

به او گفتم نکن... چیزی هست در جهان که اگر خاموش شود دیگر هیچ شادی ای را احساس نخواهد کرد..

و کاش خاموش نمیشد...

تمام شد... باید تمام میشدم...

"مسافر"
به نام خدای شنهای طبس

رمزگشایی از ترور «احمد شاه مسعود»
احمدشاه مسعود، شش ماه پیش از کشته شدن، در تنها سفر خارجی خود به پاریس رفت. او در
آنجا به پیشنهاد کشورهای اروپایی مبنی بر تشکیل یک حکومت جدید (تحت حمایت
نظامی غرب) پاسخ منفی داد و اعلام کرد که حتی اگر به اندازه کلاه سرش در
افغانستان برای او جا باقی بماند، دست از مبارزه نخواهد کشید و به نیروهای
خارجی، اجازه حضور در افغانستان را نخواهد داد.
به نظر می رسد که طرح حمله نظامی به افغانستان،
پرسش شما: آیا پیامبر اکرم(ص) دستور به ترور می‌دادند؟

پاسخ استاد: «ترور» که واژه‌ای فرانسوی است، معادل «فَتک» در عربی، و در فرهنگ سیاسی، به‌معنای کشتن غافلانه و هدفمند است؛ بنابراین، ترور کور معنا ندارد. با نگاهی به سیره و روایات معصومین(ع) درمی‌یابیم که آن بزرگواران چنین امری را تجویز نکرده و خود نیز از آن پرهیز می‌کرده‌اند.
کشتن مجرمی که خود می‌‌داند تحت تعقیب و حکمش اعدام است، ترور و فتک به‌شمار نمی‌‌آید؛ بلکه آن را «اغتیال» گفته
فیلم صداهای خاموش،
دانلود رایگان فیلم صداهای خاموش با کیفیت 1080p
دانلود فیلم صداهای خاموش با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی صداهای خاموش با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1398
کارگردان : سهی بانو ذواقدر
بازیگران: فریبا کوثری، بیتا سحرخیز، مجید صالحی، فلور نظری، نیما شاهرخ شاهی، بهاره افشاری، عمار تفتی، سعید داخ و نیلوفر خوش‌خلق
خلاصه داستان : فیلم درباره مهدی پسر ۱۲ ساله‌ای است که مادرش سرویس‌های بهداش
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی روحت شاد.
زندگی نامه مختصری از این بزرگ مرد:
او متولد 20 اسفند سال 1335 بود. متولد شده در روستای قنات ملک واقع در شهرستان رابر از توابع کرمان بود. او در نوجوانی تن به کار بنایی و در جوانی پیمانکار سازمان آب بود و پس از انقلاب 1357 و تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این نهاد پیوست.وی در ابتدای جنگ ایران و عراق گردانی متشکل از نیروهای رزمی کرمان را تشکیل داد که بعدا به تیپ زرهی و در آخر به لشکر 41 ثارالله تبدیل شد. از ابت
سلام
انتقام سخت = سیلی آب دار
«انتقام سخت»، همان وعده‌ای بود که رهبر معظم انقلاب بعد از ترور و به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی داده بودند، وعده ای که همزمان با به خاکسپاری حاج قاسم عملیاتی شد.
به گزارش خبرآنلاین،  با رمز «یا زهرا(س)»  و در ساعت ۰۱:۲۰ دقیقه بامداد ۱۸ دی ماه آغاز شد، همان «انتقام سخت» سپاه پاسداران از آمریکایی ها و در خونخواهی ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که رهبر انقلاب وعده آن را داده بودند.
ادامه مطلب
جمعه
لحظهٔ شنیدن خبر
ساعت، نه و نیم صبح را نشان می‌داد. با چشم‌های خواب‌آلوده رفتم سراغ گوشی‌‌ام. سیم شارژر را جدا کردم، به اپن آشپزخانه تکیه دادم و وارد برنامهٔ اینستاگرام شدم. اولین عکسِ جلوی چشمانم، عکس سردار قاسم سلیمانی بود که فروتنانه ایستاده بود جلوی رهبر و نشان ذوالفقاری دریافت می‌کرد. لبخند زدم و رفتم سراغ متن پست. لبخندم مُرد. جمله‌ها را خواندم. جمله‌ها را نفهمیدم. دوباره خواندم. «پنتاگون اعلام کرد به‌ دستور رئیس‌ جمهور کشور
امروز انقدر اتفاقای عجیب و غریب افتاده که برای خلاصی از فکر و خیال فقط باید خودمو خاموش کنم...
مرحله اول المپیاد ...
جلسه اساتید و من...
دهن لقی استاد!
دهن لقی خودم...
حرفای استاد ...
عجیب شدن رفتار چن نفر ...
دیگه باید برم خاموش شم...
.....
خوشا فاضل که میگه:فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست!
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی روحت شاد.
زندگی نامه مختصری از این بزرگ مرد:
او متولد 20 اسفند سال 1335 بود. متولد شده در روستای قنات ملک واقع در شهرستان رابر از توابع کرمان بود. او در نوجوانی تن به کار بنایی و در جوانی پیمانکار سازمان آب بود و پس از انقلاب 1357 و تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این نهاد پیوست.وی در ابتدای جنگ ایران و عراق گردانی متشکل از نیروهای رزمی کرمان را تشکیل داد که بعدا به تیپ زرهی و در آخر به لشکر 41 ثارالله تبدیل شد. از ابت
و باز هم دنبال کننده ی خاموش. :) الان وبلاگم سه تا دنبال کننده ی خاموش داره.اگه خودشون رو معرفی کنن،خوشحال می شم.هر چند می دونم بی فایده است که ازشون بخوام خودشون رو معرفی کنن. :)
دنبال کننده های خاموش،لطفا خودتون معرفی کنین تا بشناسمتون. ^_^
اگر به مردم ایران بگوییم ایران یکی از بزرگ‌ترین قربانیان تروریسم در جهان است، احتمالا باورش سخت نباشد. خصوصا آن‌ها که دهه ۶۰ را درک کرده‌اند، با مفهومی چون منافقین و ترور و عملیات تروریستی روزهای زیادی را گذرانده‌اند.
 سال ۱۳۶۰ و تابستان داغ ترور که بسیاری از مردم و مسئولین در لیست ترور سازمان منافقین قرار گرفتند و خون‌شان به ناحق به زمین ریخت از دفترچه خاطرات مردم به راحتی پاک‌شدنی نیست. هر چند در سال‌های اخیر تلاش زیادی شده است دست‌
کپسول آتش نشانی چیست؟یکی از تجهیزات مورد نیاز و ضروری در هر ساختمانی خاموش کننده یا کپسول آتش نشانی می باشد که امروزه استفاده از آن در کارخانه ها ، ادارات ، ساختمان ها ، مراکز فروش و … الزامی است. اما باید بدانید که این خاموش کننده ها حاوی مقدار کمی مواد خاموش کننده هستند و فقط در آتش سوزی های خیلی کم میتوان از آنها استفاده کرد. و در حریق های بزرگ نیاز به تجهیزات اطفاء حریق قوی تری مانند ماشین اتش نشانی می باشد
ادامه مطلب
1_ امروز رمان یا همون داستان نصف و نیمه ام رو خوندم. خیلی جالب بود بعد از گذشت چند وقت، فکر می کنم قلم خوبی دارم و باید این داستان رو به انتها برسونم :)
2_هفته ای که گذشت پر از حاثه تلخ و شیرین بود 
ترور حاج قاسم(سردار دلها)
تعداد از هم وطنها در کرمان فوت کردن
سقوط هواپیما مسافربری 
امروز هم واژگونی اتوبوس 
بین همه اتفاقات تلخ فقط جواب ترور حاج قاسم از همه شیرین تر بود 
بعد از موشک بارون سپاه یه حس غروری دارم و به کشورم افتخار می کنم :)
دوستت دارم ای
بسم الله ارحمن الرحیم
تا حالا نشده کسی اسم سری بازی های GTA رو نشنیده باشه!
به‌ جرئت می‌توان GTA V بهترین عنوان جهان آزاد نسل پیشین دانست، بازی‌ که پس از انتشار علاوه بر موفقیت‌های پی‌درپی برای Rockstar، رکوردهای فروش را نیز جا به جا کرد. شاهکاری که به نظر می‌رسد تا چند سال دیگر نیز بهتر از آن ساخته نخواهد شد و مطمئناً از عناصری برخوردار است که تا چند سال آینده نیز هیچ بازی‌ نمی‌تواند به آن‌ها دست یابد. راک استار تمام توان خود را در ساخت این
شهید
صیاد شیرازی شایسته شهادت بود. حیف بود اگر ایشان میمردند.
مقام معظم
رهبری(مدضله العالی)
ترور ددمنشانه
شهید صیاد شیرازی توسط عناصر کوردل فرقه رجوی، ناشی از زخمی کهنه بود که ازضربات
مهلک این فرمانده غیرت مند بر حجمه ی بی غیرت های فرقه رجوی در مرصاد وارد شد. رشادت
و هوشمندی این فرمانده غیور، سبب شد بنی صدر، پیاده نظام دشمن بعثی مستاصل و
ناگزیر به خلع درجه ایشان برای افول اثر بخشی اش در جبهه های جنگ علیه متجاوزین
بعثی شود اما با خلع کامل شخص
ساعت 8 صبح ماه رمضان کلاس جبرانی گذاشته بودند با یک استاد حساس به همه چی!
خیلی ها این اواخر دیگر فقط به نیت حذف نشدن می آمدند. بچه ها بدو بدو خودشان را به کلاس استاد حساس می‌رساندند. هرکسی وارد می‌شد، به عنوان اولین حرکت، سر می‌چرخاند به سمت فنکوئل خاموش و با دیدن چهره پوکر استاد و کتی که در آن گرما به تن کرده بود، بدون هیچ اعتراضی می‌نشست سر جایش. تا اینکه استاد ترمومتر را درآورد و شروع کرد به لحاظ علمی اثبات کردن اینکه الان هوا خوب است و آدم
ساعت 8 صبح ماه رمضان کلاس جبرانی گذاشته بودند با یک استاد حساس به همه چی!
خیلی ها این اواخر دیگر فقط به نیت حذف نشدن می آمدند. بچه ها بدو بدو خودشان را به کلاس استاد حساس می‌رساندند. هرکسی وارد می‌شد، به عنوان اولین حرکت، سر می‌چرخاند به سمت فنکوئل خاموش و با دیدن چهره پوکر استاد و کتی که در آن گرما به تن کرده بود، بدون هیچ اعتراضی می‌نشست سر جایش. تا اینکه استاد ترمومتر را درآورد و شروع کرد به لحاظ علمی اثبات کردن اینکه الان هوا خوب است و فیز
باران این روزها دقیقا از وقتی شروع شد که من لباس های زمستانی ام را جمع کردم و شوفاژ اتاقم را هم خاموش کردم.هیچی دیگه الان یخ کردم،مامانم هم هی میگه برو لباسات را بپوش و من میگم تا من از ته کشو بیارمشون بیرون هوا میشه آفتابی و گرم،در نتیجه بگذار اون ته بمونند و هوا بارانی باشه و لذت ببریم
درحالیکه پایه
گذاران تشکیلات مجاهدین، سعی در ایجاد مشی مبارزاتی اسلامی اما با متد
مسلحانه  و غربی در این تشکیلات داشتند،
اما بعد از همکاری های مسعود رجوی با ساواک در جریان دستگیری و اعدام موسسین مجاهدین،
در سال 1354سرکردگی این تشکیلات به افرادی قدرت طلب و التقاطی مانند تقی شهرام
رسید.
تقی شهرام، که
ابداً مشی اسلامی را راهکار مبارزه با رژیم پهلوی نمی دانست، ایدئولوژی مارکسیستی
را با پوشش اسلامی به هواداران خود و تشکیلات تزریق کرد. این مسئله
عضوی از ملّتی عزادارم
اشکبار عزای سردارم
خشمگین از ترامپ پست و حقیر
از ترور تا همیشه بیزارم
داغ سنگین درون دل دارم
آتش انتقام از اشرارم
نرود گفته های او از یاد
خاطراتش کند سبکبارم
خوش بحالش که حق نگاهش کرد
محو‌ اخلاص و عشق و کردارم
خون او را خدا سند فرمود
رهبرم هست عشق و دلدارم .
.
خاموش کننده آب و هوا : همانطور که از نام این خاموش کننده پیداست مواد داخلی آن عبارت است از آب به علاوه هوا ( هوا به داخل بدنه کمپرس شده )، بدنه این خاموش کننده مدام تحت فشار داخلی در اثر هوای فشرده قرار دارد به همین علت مقاومت بدنه آن باید بیشتر از نوع قبلی باشد ظرفیت آنها اکثرا دو گالنی و یکی از علائم مشخصه دستگاه های تحت فشار داشتن فشار سنج می باشد. فشار سنج این دستگاه ها معمولا دو کار انجام می دهند.
از روی آن فشار داخلی دستگاه دیده می شود.
۲- از
حدود دو هفته قبل بود که بی بی سی فارسی، در گزارش کوتاهی خبر داد که به سراغ یکی از افرادی در آلمان رفته است که در سال 1391 در گزارش "کلوب ترور" که از شبکه اول سیما پخش شد، ادعا شده بود یکی از افرادی بوده است که در ترور دانشمندان هسته ای ایران نقش داشته است. این فرد از ایران خارج شده و زنده است و مشخص شد که بی گناه دستگیر شده بود!
این فرد مازیار ابراهیمی نام دارد که می گوید او را بر اساس یک گزارش کاملا غلط در سال 1391 دستگیر کردند و تحت فشار و شکنجه مجبور
ابتدا دوشاخه برق دستگاه را به پریزی که در مجاورت آن قرار دارد وصل نموده بطوریکه فاز دستگاه به فاز پریز متصل گردد.شیر گاز را باز نمایید و توسط کلید روشن/خاموش صفحه کنترل، دستگاه را روشن نمایید. سپس بر حسب نیاز، با فشردن کلید(تابستانی/زمستانی)دستگاه را در حالت تابستانی یا زمستانی قرار دهید و به کمک کلیدهای افزایش یا کاهش دما          
می توانید دمای مدار آبگرم بهداشتی و همچنین مدار شوفاژ را تنظیم نمایید.
ج) نحوه خاموش نمودن دستگاه :
بوسیله کلید
روشن و خاموش کردن دستگاه
دکمه PWR را بزنید تا دستگاه روشن شود. برای خاموش شدن دستگاه همین کلید را فشار داده و نگه دارید.
نکته
زمانی که خودرو خاموش است تا ۳۰ دقیقه، رادیو پخش با زدن دکمه “PWR” یا
وارد کردن CD قابل روشن شدن است. به خاطر داشته باشید با وارد کردن
USB/SD/AUX دستگاه روشن نخواهد شد. پس از سپری شدن مدت زمان ۳۰ دقیقه رادیو
پخش خاموش می‌شود و با زدن دکمه “PWR” می‌توانید
ادامه مطلب
بسم رب القاصم الجبارین

انگار که یک کوه سفر کرده از این دشت
انگار،
که.....
یک کوه...........

فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است، ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی، کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ تر خواهد کرد
#حضرت_آقا

میدانی؟
من، آن روزگارِ ترور را ندیدم. من در هوای روزهای ترور شهید بهشتی، شهید رجایی، شهید باهنر و 72 تن، نفس نکشیده ام.
اما هنوز که هنوز است به یادِ شهادتِ شهید بهشتی، نفسم تنگ میشود.
به یادِ آن « جانم؟» آخرِ شهید صی
خوشا بحالت که در لباس پیامبر صلی الله علیه و آله به دیار باقی شتافتی...
خوشا بحالت که وقت جان دادنت مزین به لباس مولایمان امیر المومنین علی علیه السلام و با بدنی خونین چون حسین شهید دنیا را ترک کردی...
خوشا به حالت که لباس اهل علم را به تن داشتی و موجب خشم دشمنان را فراهم آوردی...
آری دشمنان گاهی در لباس دوستان نادان این لباس را ریا خواندند ...
حالا باید ببینند که این لباس لباس صادقان و راستگویان است گرچه بعض افراد ناباب نیز آن را به تن دارند...
ای د
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی در ایالت میامی گفت که واشنگتن خواستار صلح بوده و به دنبال جنگ نیست.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در سخنرانی در ایالت میامی گفت که به دنبال جنگ نیست و ما خواستار صلح هستیم.
رئیس جمهور آمریکا در این سخنرانی مدعی شد که سردار سلیمانی مسئول کشته شدن صدها نفر از جمله آمریکایی‌ها بوده و وی به ارتش آمریکا دستور ترور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را صادر کرده بود.
           سلام                                            
انتقام سخت = سیلی آب دار
«انتقام سخت»، همان وعده‌ای بود که رهبر معظم انقلاب بعد از ترور و به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی داده بودند، وعده ای که همزمان با به خاکسپاری حاج قاسم عملیاتی شد.
به گزارش خبرآنلاین،  با رمز «یا زهرا(س)»  و در ساعت ۰۱:۲۰ دقیقه بامداد ۱۸ دی ماه آغاز شد، همان «انتقام سخت» سپاه پاسداران از آمریکایی ها و در خونخواهی ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که رهبر

نقد مستند «اعتراض خاموش» اثر میکائیل دیانی؛
مستند "اعتراض خاموش" به کارگردانی میکائیل دیانی به موضوع خودکشی و وضعیت آن در ایران و بحران خودکشی های اعتراضی می پردازد و چهار روایت از چهار خودکشی را به تصویر می‌کشد.
مستند نیمه بلند «اعتراض خاموش» یک کنکاش اجتماعی ۴۱ دقیقه‌ای است که بنا دارد با عبور از نگرش‌های مرسوم و کلیشه‌های قضاوت‌گرانه جامعه امروز ایران، از زاویه‌ای بدیع به موضوع خودکشی ورود کند. این مستند با فرمی که چهار روایت از خ
به نام خدای شنهای طبس

رمزگشایی از ترور «احمد شاه مسعود»
احمدشاه مسعود، شش ماه پیش از کشته شدن، در تنها سفر خارجی خود به پاریس رفت. او در
آنجا به پیشنهاد کشورهای اروپایی مبنی بر تشکیل یک حکومت جدید (تحت حمایت
نظامی غرب) پاسخ منفی داد و اعلام کرد که حتی اگر به اندازه کلاه سرش در
افغانستان برای او جا باقی بماند، دست از مبارزه نخواهد کشید و به نیروهای
خارجی، اجازه حضور در افغانستان را نخواهد داد.
به نظر می رسد که طرح حمله نظامی به افغانستان،
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
بعداز شهادت پیامبر ص، جنازه اش را با کینه و بعضی ناگفتنی رها کردند و نه بر پیکرش نماز خواندند و نه در دفنش شرکت کردند
 علی بود و تنهایی هایش و جنازه پیامبر ص.
در سقیفه جانشین انتخاب کردند،کسی نبود بگوید اگر پیامبر جانشین انتخاب نفرمود به شما چه ربطی دارد که انتخاب کنید؟ اجازه دهید مردم در اختلافی که میگویید برکت است زندگی کنند!!!
سعدبن عباده نه با ابابکر بیعت میکند و نه با عمر به شام می
دانلود داستان یک عاشقانه خاموش نودهشتیا
دانلود داستان یک عاشقانه خاموش نودهشتیا
نام کتاب: یک عاشقانه خاموش
نام نویسنده: نازنین براتی ـــ کاربرنودوهشتیا
ژانر: عاشقانه،درام
خلاصه:مرگ، فقط با مردن اتفاق نمی افتد!
ادامه مطلب
حمله های قلبی خاموش چه علائمی دارد؟
حمله
قلبی خاموش همان‌طور که از عنوانش پیداست از عارضه‌هایی به حساب می‌آید که
مورد توجه قرار نمی‌گیرد زیرا علائم آن شدید و آشکار نیست.

از جمله علائم حمله قلبی خاموش می‌توان به تنگی نفس و احساس ناراحتی در
برخی قسمت‌های بدن علاوه بر قفسه سینه اشاره کرد که می‌تواند شامل کمر،
گردن، یک دست یا ه
❌ ترور رئیس‌جمهور آمریکا؛ 
 پنج روز عزای عمومی اعلام شد!

: در ساعت 10:30 دیشب  به وقت تهران با شلیک سه گلوله، رئیس‎جمهور آمریکا، به قتل رسید.

شب گذشته به مجرد وصول خبر سوء قصد به جان کندی، بلافاصله جریان به عرض شاهنشاه رسید و نیم ساعت بعد که مقارن با نیمه‌شب بود، نیز مجددا خبر تأسف‌انگیز درگذشت پریزیدنت کندی را به عرض شاهنشاه رساندند. شاهنشاه در حالی که به‌شدت از این حادثه تأسف‌انگیز متأثر بودند، بی‌درنگ دستور فرمودند که به این مناسب
1- مشکل روشن نشدن گوشی.

1- اگر گوشی با (نگه داشتن دکمه روشن خاموش روشن نشد).

2- باید (دکمه روشن و خاموش و دو دکمه ی کم و زیاد کردن صدا) را باید باهم نگه داشته تا گوشی روشن شود.

2- چگونه بر روی گوشی رمز بزاریم.1- اول میرویم به (تنظیمات گوشی).2- بعد به (صفحه ی قفل) گوشی میرویم.3- سپس وارد نوع (قفل صفحه گوشی) میشویم.4- (نوع رمز )خود را انتخاب میکنیم.
A Silent Voice 2016,انیمیشن A Silent Voice 2016 دوبله فارسی,دانلود A Silent Voice 2016 720p,دانلود انیمه A Silent Voice با کیفیت 1080p,دانلود انیمه ژاپنی,دانلود انیمه سایلنت ویس A Silent Voice 2016,دانلود انیمیشن Koe no katachi 2016,دانلود انیمیشن صدای خاموش A Silent Voice 2016,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم انیمیشن A Silent Voice 2016,دوبله فارسی,زبان اصلی,سایلنت ویس,صدای خاموش,
ادامه مطلب
این تصمیم سیزده سالگی منه!احساسی؟نه،نبود.هنوز هم‌ معتقدم که نبود.عقلانی بود.ولی عقل من اون روزا چی با خودش فکر کرد؟به من چی گفت که قانعم کرد؟یادم نمیاد.شایدم همون موقع ها از ذهنم پاکش کردم تا دیگه هیچ وقت یادش نیفتم.کی می‌دونه که به خاطر آینده نگری بوده یا نه؟عقل و منطق که شما انقدر تعریفشو می‌کنین و‌حتی احساس-که نباید دخیل می شد و شد-به جایی نرسیدن.شاید باید یه قرصی یا یه وِردی یا یکی از همون راهکار های احمقانه‌تون بهم بدین که چراغ حس دوس
سومین دوشنبه از ماه ژانویه که تقریبا مصادف است با زادروز مارتین لوتر کینگ، روز مارتین لوتر کینگ، رهبر جنبش مدنی سیاهپوستان آمریکاست. این روز به مناسبت سالروز تولد مارتین لوتر کینگ جونیور یکی از تعطیلات رسمی سراسری فدرال در ایالات متحده است مارتین لوتر کینگ جونیور در ۱۵ ژانویه سال ۱۹۲۹ در آتلانتا جورجیا و در خانواده ای متوسط به دنیا آمد و در ۴ آوریل ۱۹۶۸ در شهر ممفیس ایالت تنسی توسط جیمز ارل ری ترور شد. چهارم آوریل 2018 هم مصادف بود با پنجاه

1- هرگز سیگار نکشید و اگر می کشید ، نیمه آخر آن را هیچ وجه نکشید.
2- در حمام هیچگاه مستقیما زیر دوش آب گرم نفس نکشید. کلر یک قاتل تدریجی است.
3- هنگام شارژ موبایل ابتدا شارژر را به گوشی وصل کنید و سپس آن رابه برق وصل کنید. بهتر است موبایل خاموش باشد.
4- چای بیشتر از یک روز مانده را اصلا ننوشید.
5- هنگام روشن کردن کولر اتومبیل خود ابتدا به مدت حداقل 5 دقیقه پنجره ها را باز بگذارید و در پمپ بنزین ها کولر را خاموش نمایید.

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
نور گوشیم و کم کرده بودم تا خاموش نشه و صرفه‌جویی در مصرف باطری حساب بشه. همزمان یه پیام از سیدعاصف عبدالزهرا اومد. داشتم پیام رو باز می‌کردم اما از شانس بد من گوشیم خاموش شد. بی سیم هم که همرام نداشتم. از طرفی هم اگر بیسیم داشتم، بین مردم نمی‌شد جلب توجه کرد وَ نباید گاف می‌دادم. خیلی ذهنم مشغول شد. چون همزمان درگیر یه پرونده‌ای هم بودیم که باخودم گفتم شاید برای اون باشه.
ادامه مطلب
حالا که بعد از سه ساعت بین رگ و پی و دل و روده ی مرغ ها، دست چرخاندم، و در این بین با پسرم حرف زدم و صدبار رفتم و آمدم پیشش و به همسر غر زدم که هنوز بلد نیست به اندازه ی دونفر و نصفی خرید کند، و بچه را خواباندم و ظرف ها را شستم و زمین را تی کشیدم، دوش گرفتم و برق ها را خاموش کردم و بالاخره بعد از یک صبح تا ظهرِ کاری شلوغ و یک ظهر تا شب، خانه داری شلوغ تر، دراز کشیدم به این فکر میکنم چقدر آن دختر تی تیش مامانی که تا لنگ ظهر خواب بود و بعد وبلاگ و یاهو م
این رمانو وسط تابستون خوندم ولی اصلا وقت نکردم براش پست بذارم.
هم زمان با دالان بهشت خوندمش و اگه کپشن دالان بهشت رو چک کنین میبینین که گفتم تو یه هفته دو تا رمان خوندم که هر دو در دهه هفتاد شمسی روایت میشن (یعنی دالان بهشت و عشق خاموش) ولی یکی رو بیشتر از اون یکی دوست داشتم؛
"عشق خاموش" همونیه که بیشتر از دالان بهشت دوستش داشتم؛ دلیلش هم شخصیت پردازی و داستان پردازی قوی تر عشق خاموش بود.
البته یه سری ضعف هایی داشت که با توجه به دوره ای که روایت م

حضرت امام خمینی سلام‌الله‌علیه پس از شهادت شهیدان محمدعلی رجایی رئیس‌جمهور و محمدجواد باهنر نخست‌وزیر می‌فرمایند: 
«منطق ما، منطق ملت ما منطق مومنین و منطق قرآن است. انا ‌لله و ‌انا الیه ‌راجعون. با این منطق هیچ قدرتی نمی‌تواند مقابله کند. جمعیتی که، ملتی که خود را از خدا می‌دانند، همه چیز خود را از خدا می‌دانند و رفتن از اینجا را بسوی محبوب خود مطلوب خود می‌دانند با این ملت نمی‌توانند مقابله کنند. آنکه شهادت را در آغوش، همچون عزی
بسم الله الرحمن الرحیم
تا ب حال ب غاسق اذا وقب فکر کردی؟؟
روزی ک مردم درحال یادگیری بودن افکار داشت روشن روشن ترمیشد عده ای فکرشان روشن شد اما همه نه!
افکار خاموش بودند و بعضی نیمه روشن! 
آن ۲ گروه غافل از این که خطر در کمین هست عده ای در حال خوش گذرانی پ عده ای دیگه درحال تفکر و عمل بودند تنها روشن فکران بودند که از این خطر با خبر بودند اما چجوری باید به بقیه میگفتن !
کسایی که نه دل میداند نه گوش!
یکی از آنها گفت: وای برآنها که غافلند از خطر پیش رو
بسم الله

گزیده‌ای از یادداشت یک دوست عزیز
چندسالی هست که پست های #آمدنیوز را مرتب دنبال می کنم. به نظرم اگر کسی تصور کند این کانال تلگرامی را یک نفر یا یک تیم چند نفره یا یک گروه معمولی ساخته اند، بسیار ساده است. فکت های زیادی از مغالطات رسانه ای این کانال دارم که قطعا حاصل کار فشرده‌ی چندین گروه حرفه ای با منبع مالی بسیار غنی است. انشالله فرصتی شود و آنها را ارائه دهم.
از چند ماه پیش، آمد نیوز به شدت بر مسئله‌ی اختلاف میان رهبری و سردار سلیم
اینستاگرام، عکسها را پاک می کند؟ ما اینستاگرام را به جولانگاه گفتگو درباره موضوع تبدیل می کنیم؟ می گویند او را کشته اند؟ ما برایش پخش «زنده» برگزار می کنیم. این نشست علیه هر انحصاری است؛ انحصار گفتگوی حضوری در مرکز، انحصار تصویری رسانه های رسمی و انحصار تملک حاج قاسم ها که در واقع متعلق به تمام ملت هستند و از خط کشی های قبیله ای و ساختگی مبرا. در این نشست اینستاگرامی سعی خواهیم کرد به چند مسئله مهم حقوقی بین‌المللی در ارتباط با ترور شهید سل
یکی مهمان ناخوانده ز هر درگاه رانده سخت وامانده رسیده نیمه شب از راه ‚ تن خسته ‚ غبار آلود نهاده سر بروی سینه رنگین کوسن هایی که من در سالهای پیش همه شب تا سحر می دوختم با تارهای نرم ابریشم هزاران نقش رویایی بر آنها در خیال خویش و چون خاموش می افتاد بر هم پلکهای داغ و سنگینم گیاهی سبز میرویید در مرداب رویاهای شیرینم ز دشت آسمان گویی غبار نور بر می خاست گل خورشید می آویخت بر گیسوی مشکینم نسیم گرم دستی حلقه ای را نرم می لغزاند در انگشت سیمینم لب

استکبار جهانی در راس آنها شیطان بزرگ، آمریکا  اسم خود را اَبَر قدرت می گذارد آن وقت مرد نبودند جلوی سردار دلها بایستد بلکه ترور فیزیکی کردند ایشان را و ترور کردن کار بزدلانی هست که توان مقابله با بزرگان را ندارند! حال چه مثلا اَبَر قدرتی هستید که از عکس شهید هم می ترسید که بعد از شهادت  سردار شهید سلیمانی موج حذف تصاویر متبرک ایشان را راه انداخته اید و حتی صفحه
اول سلام بعدا کلام ؛)
لطفا مرا خاموش دنبال کنید ، اینجوری احساس بهتر و راحت تری دارم . اگر چه این جمله رو در کادر سمت چپی نوشتم ولی ظاهرا دیده نمیشه !
اگر هم میشه حالا که داری لطف میکنی منو خاموش دنبال میکنی اون تیک ناشناس رو هنگام ثبت نظر بزن [لامصّب!]
همین ...
اول سلام بعدا کلام ؛)
لطفا مرا خاموش دنبال کنید ، اینجوری احساس بهتر و راحت تری دارم . اگر چه این جمله رو در کادر سمت چپی نوشتم ولی ظاهرا دیده نمیشه !
اگر هم میشه حالا که داری لطف میکنی منو خاموش دنبال میکنی اون تیک ناشناس رو هنگام ثبت نظر بزن [لامصّب!]
همین ...
نماینده عراقی: اخراج آمریکایی‌ها مرهون خون شهداست
شلیک ۳ موشک زلزال ۱ به جنوب عربستان توسط نیرو‌های یمنی
چین: آمریکا به حاکمیت عراق احترام بگذارد
واکنش دبیرکل نجباء به تصویب قانون اخراج آمریکایی‌ها از عراق
تظاهرات مردم ترکیه در واکنش به ترور سردار سلیمانی مقابل کنسولگری آمریکا در استانبول + تصاویر
تکرار تهدیدات توخالی ترامپ از زبان پمپئو
تظاهرات یمنی‌ها در محکومیت ترور سردار سلیمانی فردا در صنعا
از واکنش‌ها به تهدیدات ترامپ علیه
اصلا آدم، به‌خاطر آدم بودنش یک موجود دو ساحتیه.
یک وجه آدم دلشه و تصمیمات احساسیش
و یک وجه دیگه عقلشه و تصمیمات منطقیش
اما تو یه سری مسائل خیلی مهم انگار نمی‌تونیم همزمان هر دو تا بُعد رو استفاده کنیم. دوتا مثال می‌زنی داداش؟ بله!
تو وقت گذاشتن برای بقیه، یهو بعد احساسیمون مطلقا خاموش می‌شه و می‌شیم سراسر منطق! و خب دودوتا چهارتا اجازه نمی‌ده تفقدی کنیم درویش بی‌نوا را.
مثال بعدی؟
وقتی که کسی چشممون رو می‌گیره. اونجاست که عقل خاموش میشه
امام علی(ع):«مَنْ نَامَ عَنْ نُصْرَةِ وَلِیِّهِ انْتَبَهَ بِوَطْأَةِ عَدُوِّهِ»هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد؛زیر لگد دشمن بیدار می شودغررالحکم،ص۴۲۲------الآن هنگام یاری دادن به رهبرمان است.در شرایطی که دشمن تلاش می کند که رهبرمان را ترور شخصیت کنند و مردم از رهبر جداشوند می توانیم به رهبرمان کمک کنیم.بیایید از خواب غفلت بلند شویم. 
نکاتی بسیار مهم درباره نگهداری خودرو   ۱-ماهی یک بار کولر خودرو را به مدت چند دقیقه جهت مخلوط شدن گاز با روغن مخصوص آن و جلوگیری از فاسد شدن آن روشن نمایید.   
۲-در هنگام روشن بودن خودرو از باز کردن کابل باتری خودداری کنید.  
۳-با روشن شدن چراغ استپ،خودرو را متوقف نموده با نمایندگی تماس بگیرید.   
۴-با روشن شدن چراغ انژکتور،خودرو را خاموش نموده و بسط باتری را چند ثانیه جدا نموده و سپس اتصال دهید اگر چراغ خاموش.....
ادامه در
http://ravankaransanat.ir/category/we
صدای آمریکا واقعیت ها را به نفع خود تغییر می دهد. در خبری که مربوط به آزادی کشیش برانسون است اتهامی که از آن مبرا شده است را "ترور" ذکر می کند، در حالی که اتهام این به اصطلاح کشیش همکاری با سازمان تروریستی پ ک ک، همچنین سازمان تروریستی فتو می باشد.
توجه - این بازی فقط مخصوس سیگاری هاست و کودکان به هیچ عنوان انجام ندهند.
زمانی که دوستان شما دریک اتاق جمع هستند وارد اتاق شده و بلافاصله آتش سیگار یکی از آن ها را با دو انگشت خود بردارید و آن را
خاموش کنید .
راز: دور از چشم اطرافیان دو انگشت شست و سبابه ی خود را بر روی یخ بچسبانید تا انگشتان حالت بی حسی بخود بگیرند سپس
خود را با دستمال خشک کرده و بلا فاصله به میان جمع بیایید. پیش از آنکه بی حسی انگشتان از بین برود سیگار یکی از دوستان را با
همان د

بازی جی‌تی‌ای (GTA) احتمالا معرف حضور همگان است. یک بازی در سبک جهان‌باز و محصول شرکت راک‌استارگیمیز. نسخه GTA V درحال حاضر آخرین نسخه این بازی محبوب (محصول سال 2013) است اما خبر ساخت نسخه جدیدتر آن نیز اعلام شده.
در بالا سه عکس از سه شخصیت اصلی بازی، یعنی مایکل (راست)، فرانکیل (وسط) و ترور Trevor (سمت چپ) ارائه شده‌اند که قابلیت استفاده به عنوان پس‌زمینه موبایل را دارند.

برای دانلود رایگان، روی عکس بزنید تا دانلود آغاز شود.

از آثاار مشهود فضای مجازی، کم شدن آستانه تحمل و نقدپذیری، و اساساً بسته شدن باب گفتگوهای منطقی بین انسان ها است که این روزها با چشم غیر مصلح هم قابل مشاهده است. آدمی نشنود، زنده نیست. حتی اگر در گفتن خبره ترین هم باشد، چیزی بیشتر از یک ضبط صوت نیست. و این جنابت بزرگ تکنولوژی در حق بشریت است. یک تراژدی تاریخ در حال وقوع است. ترور بخش عظیمی از مردم کره خاک.
در هوای تو هر چه بنویسم شعر می شود. مثلاً همین که تابستان است و صدای خنده ی بچه ها از پنجره به گوش می رسد. اتاق از بوی دمنوش پر شده. من  با پایان نامه ای که شب ها از فکرش خوابم نمی برد و بی حد از آن می ترسم، تحویل کاری که قرار را از من گرفته، دلِ تنگ، دستی که از لا به لای انگشتانش باد وزیده و موسیقی عربی که می شنوم، هوای دریا را کرده ام. آسمان مهتابی است و چند روز دیگر عید غدیر، عیدی که خیلی دوستش دارم، از راه می رسد. چراغ را خاموش کردم و آمدم برایت ب
از اخلاق گهی که مادرم داره میتونم به این اشاره کنم که وقتی غذا درست میکنی،مثل بازرس وزارت بهداشت تا تک تک مواد و ادویه های غذا رو بازجویی نکنه، از گلوش پایین نمیره.تحت هر حالتی غر میزنه و از وضعیت شاکیهمثلا چرا با این درست کردیچرا شور چرا بی نمک.چرا تند چرا بی مزهچرا به من یک اِپسیلن کوچیکتر دادین؟چرا این غذا رو درست کردین که چاق بشم؟همین کارا باعث میشه تو خونه اون به آشپزخونه نزدیک نشم و روزبه روز شعله ذوق اشپزی تو وجودم خاموش و خاموش تر بشه
انتشار جزئیاتی درباره ترور سردار شهید سلیمانی
ان بی سی نیوز در گزارشی به بررسی جزئیات بیشتر درباره چگونگی ترور سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سابق سپاه قدس ایران پرداخت.
پایگاه اینترنتی ان بی سی نیوز گزارش داد آمریکایی‌ها منتظر او بودند. عناصر سازمان اطلاعات جاسوسی آمریکا (سیا) با استفاده از اطلاعات مخبر‌هایی در فرودگاه دمشق، دقیقا می‌دانستند چه زمانی هواپیمای حامل سردار سلیمانی به سمت بغداد پرواز می‌کند. اطلاعات دریافتی از اسرائیل نیز
هفته قبل که ما تو گروه هر هفته مکالمه انگلیسی داشتیم بعد از شنیدن خبر ترور حاج قاسم حالم جوری بود که اصن نتونستم صحبت کنم و برای انگلیسی چت میکردم ولی این هفته خیلی خوشحالم . خیلی

خلاصه اینکه مشخص بود ایران به امریکا جواب میده اما نکته جالبش اینه که هم زمانبندی جواب موشکی همون ساعت ترور سردار بوده و هم اینکه اول موشک  زدن بعد با سردار خداحافظی کردن و به خاک سپردنش . یه نکته کلیدی هم این وسط هست اونموقع که ایران سفارت امریکا رو گرفت و کارمندا
کانال «مشاهدات دانشجویان و دانش‌آموختگان مسلمان ایرانی از امریکا» با انتشار تصاویری نوشت: حدود ٣٠٠ نفر از مردم پورتلند در ایالت اُرِگان امریکا، حمله‌ی هوایی به خودروی ژنرال ایرانی را محکوم و به اقداماتی که جنگ را شعله‌ور می‌کند اعتراض کردند.
فصل دوم «وارش» ساخته می‌شود؟
محمودرضا تخشید، تهیه کننده سریال «وارش» گفت: با اینکه می‌توان وارد فضاهای دیگری از جمله قصه زندگی بچه‌های وارش شد، اما به نظرم دیگر لطفی ندارد. در این زمینه با نویسنده صحبتی نشده است اما این احتمال هم وجود دارد تا ادامه این سریال یک روزی ساخته شود. ممکن است نویسنده ایده‌ای برای ادامه این سریال داشته باشد که مطرح کند.
با پخش یک برش زرد از فیلم، مخاطب را گول نزنیم!
ابوالفضل صفری، تهیه‌کننده آثاری چون «ترور خام
یکی از رایج ترین مشکلات پکیج های دیواری، خاموش شدن آنها به صورت ناگهانی است. ممکن است این اتفاق هر چند دقیقه یکبار و یا چند ساعت یکبار اتفاق بیوفتد.
علت خاموش شدن پکیج به صورت خود به خود، به وجود چندین سوئیچ ایمنی برمی گردد که در صورت بروز مشکل و ایراد در کارکرد پکیج فعال شده و برای جلوگیری از بروز حوادث خطرناک همچون انفجار و آتش سوزی پکیج را بلافاصله خاموش می کنند. اما علت خاموش شدن ناگهانی پکیج را می توان یکی از موارد زیر قلمداد کرد:

یکی دی
یک فوق تخصص شبکیه چشم گفت: آب مروارید در حقیقت کدورتی در عدسی چشم است که باعث کاهش بینایی می‌شود .

به گزارش : هر گاه صحبت ازبیماری‌های خطرناک می‌شود فورا به یاد پرفشاری خون، کلسترول بالا، بیماری عروق کرونر می‌افتیم درصورتی که بیماری‌های مربوط به چشم یکی از مهمترین عواملی است که باعث شلوغی بیمارستان‌ها و کلینیک‌های پزشکی می‌شود.
ادامه مطلب
⭕️پاسخ به شبهه ی معامله ی خون سردار با آمریکایی ها جهت حفظ انقلاب اول در خصوص اصل توهم معامله بین ایران و آمریکا بر سر خون شهید سپهبد #قاسم_سلیمانی باید عرض کنم که چنین توهمی به دلایل عدیده ساخته و پرداخته اذهان مریضه! از جمله ی این دلایل امکان ترور با کمترین هزینه برای امریکایی ها توسط منافقین در ایران،
ادامه مطلب
فارغ از هر نگاهی، اشتباه استراتژیک آمریکا در ترور سردار سلیمانی چند پیامد جدی در ایران و منطقه به دنبال خواهد داشت:
ناامنی و هرج‌ومرج بیشتر در منطقه؛
امکان تجدید حیات و سربرآوردن گروه‌های تروریستی؛
افزایش اتحاد محور مقاومت در مبارزه با آمریکا و اسرائیل؛
انسجام ملّی جمع کثیری از ایرانیان در دشمن‌ستیزی و به‌ویژه آمریکاستیزی؛
مشروعیت نسبی یافتن جمهوری اسلامی در شرایطی که با بحران مشروعیت روبه‌رو شده بود؛
توجیه یافتن اقدامات ایران در خ
کیهان کلهر، قطعه‌ی آخری که در کنسرتش زد همان قطعه‌ی معروف «شهر خاموش» بود. بلندگو را دستش گرفت و با همان لحن خودمانی خودش برایمان گفت که این قطعه را به قربانیان بمباران شیمیایی حلبچه تقدیم می‌کند. بعد ادامه داد که وقتی خبر آن بمباران را می‌شنود به شدت غمناک می‌شود و بعد تصمیم می‌گیرد چنین قطعه‌ای را بسازد. گفت قطعه با ریتم پایینی آغاز و سپس آرام آرام اوج می‌گیرد. دقیقا شبیه جهان هستی. ما با غم‌هایی که به سویمان می‌آیند غمگین می‌شویم، ج
کم کم می رسی به نقطه ای که هیچ حضوری دیگه حال تو را خوب نمی کنه .
میفهمی ؟ هیچ حضوری !
می دونی الان کجام ؟
تا گردن توی باتلاق زندگی .
یعنی دستام هم توی باتلاقه ... هیچ بودنی نمیتونه نجاتم بده .
حال و روز من نقل امروز و دیروز نیست . این زخم قدیمی دیگه قانقاریا شده .
نه اینکه فکر کنی دست یا پام درگیره .
تمام وجودم ...بودنم ... روح و روانم ... مغزم ...
قانقاریا رسیده به مرز بودن و نبودنم .
من اون وری ام نه این وری ...
روح وحشی
+دچار افسردگی و غم نیستم .
من خود خود رن
سلام
فردا صبح عازم یه سفر دیگه میشم. یکی از همکارام که دوستم هم هست باهم میریم.
نقطه مرزی کشور...درست روی لبه نقشه میخوایم راه بریم.
الان یهویی یادم افتاد که اگه هواپیمامون سقوط کنه اگه ترور بشیم...اگه به میهمانی مرگ دعوت باشیم اونوقت الان باید کجا باشم چه کارهایی بکنم...
همیشه دوست دارم بدونم دل چه کسانی برام تنگ میشه؟
مرگ دور نیست شابد به خواب رفته باشه...همین.
دیروز باهام برای امروز ررقرار گذاشت. میدونه سفر میرم.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که یخچال شما بصورت اتومات فعالیت نمیکند و بصورت یکسره کار میکند. در ادامه علت خاموش نشدن یخچال یا یکسره شدن آن را توضیح داده و راه حل های رفع این مشکل را بیان میکنیم که امیدواریم مشکل شما برطرف شود، چنانچه مشکل حل نشد اصلاً نگران نباشید شما میتوانید با مجموعه سرویس طلایی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
ادامه مطلب
شب بود و مغزم حراف شده بود. آنقدر فکر می کرد که آرزو کردم شارژم تمام شود و یکهو خاموش شوم.انتظار بی نتیجه بود. از جایم بلند شدم. دراز کشیدن کمکی نمی کرد. گرمای رخت خواب ملول ترم می ساخت. پرده را کنار زدم. پس از کمی جست و جو در آسمان شب دوتا ستاره یافتم. از پنجره ی اتاقم آسمان بدحال و کم ستاره بود. فکری به سرم زد. لباس گرم پوشیدم و پنجره را باز کردم. پایم را گذاشتم رو لبه ی بیرونی پنجره و خودم را رساندم به لوله های گاز. پا گذاشتم رو لوله ها و تنم را کشی

دیشب داشتم به مقوله مرگ فکر میکردم !  اینکه چطوری می میرم و بمیرم راضیم :))
 اینقدر فکر کردم در نهایت به دو نتیجه رسیدم یکی اینکه خیلی خوبه خودمون خبر نداریم با چی می میریم؟ چطوری می میریم ؟! 
دو اینکه به خدا گفتم خدایا آخر و عاقبت مو ختم بخیر کن!
 دم مردن  با آبرو از این دنیا بریم ! 
حالا هر جور که جناب عزرائیل و فک و فامیلش خواستند جون منو بگیرن بگیرن :))) 
ولی در آخر به عزراییل گفتم خداوکیلی تو خواب جون منو ازم نگیر لطفا :دی

++   
نگین چرا به

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها